15 mai 2013

Activităti de stimulare a creativitătii în C.D.I.

0 Comentarii
Profesorii documentarişti/bibliotecarii/responsabilii care coordonează activitatea Centrelor de Documentare şi Informare, sunt convocaţi să participe la întâlnirea metodicăcu tema „Activităţi de stimulare a creativităţii în C.D.I.
 
Aceasta va avea loc miercuri, 22 mai 2013începând cu ora 12.00, la Centrul de Documentare şi Informare „Ionel Teodoreanu” Palanca.

 
Evenimentul este organizat de Casa Corpului Didactic “Grigore Tabacaru” Bacău şi de Şcoala Gimnazială Palancaprezenţa fiind obligatorie.

0 Comentarii:

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Trimiteți un comentariu