Profesorii documentarişti/bibliotecarii/responsabilii care coordonează activitatea Centrelor de Documentare şi Informare, sunt convocaţi să participe la întâlnirea metodică, cu tema „Activităţi de stimulare a creativităţii în C.D.I.”
Aceasta va avea loc miercuri, 22 mai 2013, începând cu ora 12.00, la Centrul de Documentare şi Informare „Ionel Teodoreanu” Palanca.
Evenimentul este organizat de Casa Corpului Didactic “Grigore Tabacaru” Bacău şi de Şcoala Gimnazială Palanca, prezenţa fiind obligatorie.
15 mai 2013
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)



0 Comentarii:
Trimiteți un comentariu