13 ianuarie 2014

Revelionul Basarabenilor in Pub S

0 Comentarii
Luni 13 ianuarie incepand cu ora 20.00 Pub S va invita la ''Revelionul Basarabenilor''. O seara cu multa muzica buna si distractie.
Intrarea este libera.

0 Comentarii:

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Trimiteți un comentariu