14 ianuarie 2014
Seara de Darts
la
08:57
0
Comentarii
Incepem un nou turneu de Darts. Petru toti iubitorii acestui sport va informam ca de marti 14.01.2014 dam startul. Turneul se desfasoara pe parcursul a 4 saptamani si se premiaza jucatorii clasati pe primele 3 pozitii ale clasamentului final, atat la liga I cat si la liga a II-a.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)



0 Comentarii:
Trimiteți un comentariu